Etnocentrum Ziemi Krośnieńskiej

Urodziny dla dzieci

W Etnocentrum Ziemi Krośnieńskiej organizujemy niezapomniane przyjęcia urodzinowe dla dzieci, w czasie których zabieramy uczestników w nowoczesną podróż w tradycję. Do wyboru są trzy scenariusze przyjęcia urodzinowego:

  1. Izba z piecem - warsztaty kulinarne oraz gry i zabawy z animatorem, 2,5 godz., 35 zł/osobę

Uczestnicy urodzin stają się gospodarzami naszej kuchni. Ich zadaniem jest wspólne upieczenie ciasteczek, pod okiem prowadzącego, a następnie ich spałaszowanie. Z izby z piecem zabawa przenosi się do pozostałych cześci Etnocentrum, gdzie wraz z animatorem dzieci będą bawić się w dawne gry i zabawy, oraz skorzystają z naszej strefy multimedialnej, która zabierze wszystkich w pełną wrażeń podróż w świat krośnieńskich legend.

  1. Sala warsztatowa - warsztaty rękodzielnicz oraz gry i zabawy z animatorem, 2,5 godz., 35 zł/osobę

Zapraszamy gości do naszego warsztatu rękodzielniczego, na wspólne zajęcia z wybranej tematyki: bibułkarstwa, hafciarstwa, lalek motanek, malowania na drewnie, wycinanki ludowej. Następnie zabawa przenosi się do pozostałych cześci Etnocentrum, gdzie wraz z animatorem dzieci będą bawić się w dawne gry i zabawy, oraz skorzystają z naszej strefy multimedialnej, która zabierze wszystkich w pełną wrażeń podróż w świat krośnieńskich legend.

  1. Pasternik – gry i zabawy z animatorem, 2,5 godz. 30 zł/osobę

Zabawę rozpoczniemy w naszej lustrzanej sali Pasternik, w której wyświetlimy projekcję łąki w 4 porach roku. Animator poprowadzi gry i zabawy po dawnemu. Będzie też okazja wirtualnie przymierzyć strój ludowy i pośpiewać piosenki przy użyciu tekstów z Etnokaraoke. Następnie przyjęcie przeniesie się do naszej strefy multimedialnej, gdzie zagramy w tradycyjne gry planszowe i zabierzemy gości w pełną wrażeń podróż w świat krośnieńskich legend.

Szczegóły oferty urodzinowej znajdują się w reglaminie, lub można je uzyskać pod numerem telefonu: 13 47 43 512.

Regulamin do pobrania (pdf): regulamin