Etnocentrum Ziemi Krośnieńskiej

Polityka Prywatności aplikacji mobilnej ETNOMEMORY

  1. Niniejszy dokument opisuje politykę prywatności aplikacji mobilnej ETNOMEMORY (dalej: Aplikacja). Etnocentrum Ziemi Krośnieńskiej traktuje ochronę prywatności Użytkowników aplikacji mobilnej priorytetowo, dlatego Aplikacja nie gromadzi żadnych danych o użytkownikach korzystających z niej za pośrednictwem Apple AppStore i Google Play.
  2. Aplikacja ETNOMEMORY jest instalowana na urządzeniach mobilnych, w szczególności telefonach komórkowych oraz tabletach, po uprzednim pobraniu przez Użytkownika za pośrednictwem sklepu Google Play Store (Android), sklepu Itunes(iOS) lub pliku ze strony internetowej Etnocentum (Windows Phone).
  3. Korzystanie z aplikacji wymaga posiadania urządzenia mobilnego z systemem iOS lub Android oraz połączenia urządzenia mobilnego z Internetem w postaci włączonego pakietu transmisji danych lub włączonego połączenia wi-fi.
  4. Korzystanie z Aplikacji nie wymaga podania jakichkolwiek danych osobowych, które mogłyby umożliwić osobom trzecim identyfikację konkretnego użytkownika Aplikacji.
  5. W przypadku braku akceptacji zasad Polityki Prywatności prosimy o nieinstalowanie aplikacji lub jej odinstalowanie. Trwałe usunięcie aplikacji z urządzenia jest równoznaczne z zakończeniem korzystania z Aplikacji.
  6. Aplikacja nie wymaga żadnych uprawnień na urządzeniu mobilnym.
  7. Niniejsza Polityka Prywatności ma jedynie charakter uzupełniający w stosunku do Polityki Prywatności Google Play Store oraz Apple Appstore. Organizator nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za Politykę Prywatności Google Play Store oraz Apple Appstore oraz przestrzeganie przepisów ustawy o ochronie danych osobowych oraz ustawy oświadczeniu usług drogą elektroniczną w ramach Google Play store oraz Apple Appstore.
  8. W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt na: biuro@etnocentrum.pl